מעטפת ההולדה : מאמרים
בית > הורות > מאמרים


תוכן העניינים :

 

 

המפה האסטרולוגית

 

המפה האסטרולוגית

המפה האסטרולוגית יכולה לספק מידע רב מאוד על האישיות של הילד הספציפי, וגם ללמד אותנו, כהורים הרבה יותר מזה:

*      מה הן האיכויות המולדות של ילדינו, אותן מתנות אלוהיות שקיבל ברגע לידתו ושעלינו לדאוג לעזור להם לשמר במהלך חייהם?

*      מה הן הפסיכולוגיות המודעות והלא מודעות המניעות את הילד. מה מהן משרתות אותו ומה ניתן לעזור לו לשחרר?

*      המפה יכולה לתת אינדיקציה מה הם שיעורי החיים אשר הילד שלנו בא לחוות כאן על כדור הארץ, וגם לעתים אילו מטענים קארמתיים הילד נושא עימו מחיים קודמים.

*      המפה יכולה להראות לנו בבירור מה תפקיד האם ומה תפקיד האב בחייו של הילד וכיצד נוכל לבצע את אותו תפקיד על הצד הטוב ביותר.

*      מפה מיוחדת יכולה להראות את מערכת היחסים בין כל הורה לבין הילד, ולהציג תמונה מורכבת ומדויקת של מכלול המרכיבים במערכת היחסים: הקשיים, ההרמוניות, הדיסהרמוניות

*      ועוד...

כהורים, ולפני כן כבני אדם יש לנו גם את הייחודיות שלנו. תמונת הכוכבים בשמיים השפיעה אף עלינו ברגע הלידה. הורים שהם מזל אש יכולים לתת הרבה מאוד חום ואהבה לילדם בן מזל האדמה ולהרעיף עליו מיני הרפתקאות, מבלי להביא בחשבון שהדבר אליו ילדם זקוק הוא סדר יום קבוע ובית מסודר שבו יוכל להתנהל בשלווה. הם אינם מבינים מדוע ילדים שרוי במתח כיוון שמבחינתם הם נותנים לו את כל מה שהוא צריך והם אינם חושבים שיש משהו שאינו בטווח העשייה הרגיל שלהם אליו ילדם כמהה.

או במקרה אחר יכולים להיות הורים שהם בני מזל אוויר הרגילים לשוחח עם בתם בת מזל המים, ללמד אותה דברים מעניינים לרוב ולספר לה סיפורים מבלי להבין שלמעשה כל שהילדה רוצה זה חיבוק, או פשוט זמן לשבת עם עצמה ולצייר. 

פילוסופית החיים שלי היא שיש קשר הדוק בין הורים וילדים, שהוא גם מעבר לחיים האלה. שיש לנו כהורים את הזכות והאחריות העצומה לחנוך אל העולם הזה נשמות רכות וטריות אשר באו הנה כדי לעשות דברים חשובים וזקוקים מאיתנו למלוא תשומת הלב וההדרכה.

אחד הדברים המתמיהים הוא שכאשר אני עורכת מפות אסטרולוגיות של הורים וילדים כמעט תמיד אני נתקלת בצרור "צירופי מקרים": כוכבים הנמצאים בדיוק באותו מיקום, בתים בעלי אופי זהה, וגם עדויות לתהליכי ריפוי שבן/בת באו לעשות להורה או להיפך וכן קשרים קארמתיים...

המספר הלא-נורמאלי הזה של "צירופי מקרים" במפות של הורים וילדים הוא עדות מופלאה לכך שתהליך כניסתה של נשמה חדשה לתוך גוף אם מסוימת ברגע מסויים אינו תהליך מקרי, אלא נס מורכב, יחודי ומופלא של הבריאה אשר מספק אפשרות לצמיחה, לימוד וגדילה לא רק של הילד, אלא של כל המשפחה.קראו בהמשך: האסטרולוגיה של ההריון
 
לעמוד הקודם: אסטרולוגיה, הורים וילדים