מעטפת ההולדה : מאמרים : מאמרים בנושא פסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית | מעטפת ההולדה
בית > פסיכולוגיה פרהנטלית > מאמרים


 

על מחברות נייר העמדה

המחברות:

וונדי אן מקרת'י, PhD, RN, D.CEP

היא היו"ר המייסדת של הקמת התוכנית לפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית באקדמיית סנטה ברברה וחברת הפקולטה. היא גם מנהלת התוכנית "חיי משפחה טבעיים – החל מהרגע הראשון" (Natural Family Living~Right From the Start). ד"ר מקרתי היא מחנכת, סופרת, חוקרת, מאמנת בנלאומית ומתמחה בתיאוריה ובמחקר חלוציים לתמיכה בפוטנציאל האנושי ובשלמות ההוליסטית של האדם מראשית חייו. היא מחברת הספרים,
Welcoming Consciousness, Being with Babies ומאמרים נוספים. היא תומכת במשפחות במהלך 30 השנים האחרונות כאחות מיילדת, כמדריכת הכנה ללידה, MFT (מטפלת משפחתית), ותרפיסטית פרהנטלית ושל הלידה. ד"ר מקרת'י תומכת ביחידים ובמשפחות בסנטה ברברה באופן אישי, וביחידים ובמשפחות בכל העולם דרך הטלפון בקליניקה הפרטית שלה תוך שהיא משלבת צירוף עשיר של ידע וחוכמה אינטואיטיבית יחד עם שלושת התחומים המובילים בפסיכולוגיה: פסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית, פסיכולוגיה ראשונית ופסיכולוגיה אנרגטית.
כתובת האתר הפרטית עם פרסומיה: www.wondrousbeginnings.com


מרטי גלן, ,PhD

היא הנשיאה המייסדת של אקדמיית סנטה ברברה, שהיא האקדמיה הראשונה המציעה תואר אקדמי בפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית והראשונה שמציעה דוקטורט בפסיכולוגיה סומטית. היא פסיכותרפיסטית חלוצית מזה 25 שנה ויותר, וכמו כן פרופסור לפסיכולוגיה קלינית העובדת בתחומים של היקשרות (attachment), התפתחות מוקדמת וטראומה. היא הדיקן האקדמי המייסד במכון פסיפיקה לאקדמאים. ד"ר גלן מעבירה הכשרות וסמינרים בכל רחבי ארה"ב ואירופה. ד"ר גלן היא חברת מועצת המנהלים של האגודה לפסיכולוגיה ובריאות פרהנטלית ופרינטלית והיתה יושבת הראש של שלושה קונגרסים בינלאומיים של APPPAH(האיגוד האמריקאי לפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית). היא גם היתה יושבת הראש של ועידות רבות ובכללן: Neurons to Neighborhoods: Preventing and Healing Trauma in Children and Adults (מנוירונים לשכונות: מניעה וריפוי של טראומות אצל ילדים ומבוגרים) וכתבה בצוותא את הסרט הדוקומונטרי: Trauma, Brain, and Relationship: Helping Children Heal (טראומה, מוח ומערכות יחסים: עוזרים לילדים להירפא).
martiglenn@sbgi.edu

תרגמו וערכו מאנגלית: מור נווה (מתמחה בפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית), סיגל הלפרין (פסיכולוגית קלינית), עמיר כרמל (מתרגם) ואיימי שפירא (מתמחה בפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית).

להורדת המאמר באנגלית בPDF

לעמוד הקודם: סימוכין:
 

המשוב שלכם חשוב לנו!

נשמח אם תרצו להגיב או לשאול, כתבו לנו גם על נושאים נוספים המעניינים אתכם: