מעטפת ההולדה : הכנה להריון : מפגשי הכנה להריון - לפני הריון |  מעטפת ההולדה
בית > הריון > הכנה להריון

תוכנית פ.ל.א. - מלפני הריון ועד לידה

   קורס הכנה להריון


 
מחקרים מדעיים וקליניים מציינים : 
בתקופת ההיריון נקבעים קוי היסוד למסוגלויות והאנושיות של ילדנו
פונטציאל הגאונות הטבעית וההנעה של דפוסי ראשוניים מתחילה אז .. 
(חוקרי פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, נוירוביולוגיה טוענים ש: "קשת הקשיים שילדים חווים היום - 
                                           יכולים להיחסך עם הכנה מתאימה להריון ולידה!")

מה אמרו בוגרי הקורס הקודם?


 מורן לוי:

כעת מתוך נקודת הזמן הנוכחית אני רואה את המרכיבים השונים שאליהם נחשפנו כחשובים ומאוד קריטיים לכל אדם באשר הוא - הורה, מורה, מתעד להיות הורה, תומך לידה, מילד/ת, סבא, סבתא, דודים, נשים, גברים..

המפגשים פותחים תמונה אנושית, מחממת לב ומעירה אל החשיבות של החיים כאן, מעירה את חשיבות ההתייחסות לאדם באנושיות רבה ובעיקר בזמן שהוא ברחם ובמהלך שנותיו הראשונות - כאשר יכולת הקליטה וההתעצבות שלו הן הגדולות ביותר והקובעות ומשפיעות להמשך כל חייו.

מהפן הלגלי ביותר ועד הפן הרוחני, הרגשתי שכל פיסה יוצרת היערכות פנימית חדשה וכל פיסה נשאבת אל תוכי כחלק מבנייה של גישה חדשה, כחלק ממבט חדש ותפיסה חדשה ורחבה יותר של תחום זה. מאמינה ומרגישה שכל פיסה כזו היא חשובה גם אם באותו הרגע נראית לא מובנת או מידי רחבה. 

 מה שנגע בי ולקחתי איתי זה העניין שיש בעובר חלק לא מודע שסופג אליו כל דבר, קולט כל דבר, מרגיש כל דבר. הערנות לכך העלתה בתוכי את הרגישות לנשים בהיריון ולתינוקות, ורבות הפעמים כשאני פוגשת נשים בהריון אפילו במעבר חצייה או בסופר משהו בתוכי ער לעובר ואני אפילו אומרת לו כמה דברים של חיזוק וכשפוגשת תינוקות והמבט איתם בעיניים היא לגמרי הכרה ומעיין תחושה שמעבירה את המסר ״שלום, באתי בשלום ומברכת אתכם לדרך נכונה כאן״..

 שמחה שזה קורה בזמן זה ומאוד מודה לכן על הרוך, האמת, העדנה והענווה שמגיעה אתכן בכל מפגש, זה מדבק, זה מלא אהבה לחיים, לבני אדם, לרוח האדם, למסע, לאנושיות, להריון ולידה, לטבעיות, זה מלא בתקווה, ברכות, באושר ועושר של חיים. זה מלא בכנות, באחווה, בנאמנות, בשליחות, ברצינות, ברעות ואחריות.. תודה לכן על מה שאתן עושות ומה שאתן יוצרות ומחוללות. תודה על מה שזה נותן לי ומה שזה מעיר ומאיר בתוכי. מורן.

 דורון גושן:

"הקורס נתן לי הערכה ופליאה לתחום המדהים והתהליך של ההיריון והלידה! הקורס יצר בי שינויים קטנים ועדינים שחלקם באו לידי ביטוי וחלקם עדיין לא..

הקורס עשה אותי אבא טוב יותר.. נתן לי ידע חשוב ומעשי ברמות שונות.. כמו למשל שזכות הבחירה בכל הנוגע לדרך בה אנו עוברים את ההיריון ויולדים את התינוקות נמצא בידינו.

תודה תודה באופן אישי ובשם העולם שצמא לחכמה הברוכה הזו, הריפוי והאהבה, האחריות וההבנה שאתן מביאות!"

יעקב שגיא:

רציתי להודות לך על קורס ההכנה להריון הנפלא שעברתי. על אף היותי אבא עוד קודם לכן, הופתעתי לגלות דברים כה רבים וחשובים.. תודות לידע אשר רכשתי ולתהליכים שעברתי בקורס, מצאתי את עצמי מחובר הרבה יותר בזמן ההיריון והלידה לחיים החדשים אשר בדרך, 
ולאשתי ההרה, ולקחתי חלק פעיל ואחריות בליווי ההיריון ובזמן  הלידה.

לדעתי הקורס הזה הוא מתנה גדולה לכל ההורים שבדרך - ובמיוחד לחיים החדשים שהם מביאים - מאחל לחיים החדשים אשר בדרך שהוריהם יחשפו לתכנים הללו ויפיקו מהם את המיטב. 
באהבה, יעקב. 

עדי גבעון:

"הקורס אפשר לי ידע מופלא על הרגע לפני, בזמן, ואחרי ההפריה.. ידע שעובר מתוככן, מלווה בניסיון חייכן של איך הדברים יכולים להיות.. זו היתה הזדמנות לעשות צעד גדול ומשמעותי בשינוי תפישות וגיבוש עמדות! עשיתי את הצעדים הראשוניים שלי גם בריפוי פנימי, בהבנה של הפוטנציאל הקיים ובאפשרות לקבלת חיים לעולם בצורה יותר נכונה.. שיכולה לעשות הבדל עצום. "   בתודה ואהבה גדולה.. עדי

 עוד פרטים? -   h 0507-444029