מעטפת ההולדה : בצוות שלנו
בית > מי אנחנו > בצוות שלנו

בצוות מעטפת ההולדה

מור נווה, מומחית בפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית, התקופה המתחילה סביב ההריון, וכוללת את הלידה והשנה הראשונה לחיים. (, MAאוניברסיטת שיקאגו לפסיכולוגיה מקצועית בארצות הברית).

מור מקדמת בארץ ובעולם את המודעות לתחום החדש של תחילת החיים.. 

יוצרת קורסים וסדנאות ייחודיות: קורסי הכנה להריון, קורסים המלווים את ההריון ומכינים ללידה גם מנקודת המבט של הצרכים של עוברים ותינוקות. כל אלה הנם קורסי הכנה להורות המוקדמת מאד ונועדו לעודד את הפוטנציאל האנושי מהרגע הראשון.

כותבת מאמרים ועורכת הרצאות להורים, צוותים רפואיים ומקצועיים באשר לתקופה זו שהיא קריטית להתפתחות בריאה של ילדים לבוגרים.

מור מטפלת בקליניקה פרטית בנשים הרות, נשים לפני הריון, ובתינוקות לאחר לידה (טראומות לידה).

אם לשני בנים, מטר ולהב. לפני שהיתה אם עסקה ביפאנולוגיה ובהסברת תרבויות מזרח אסיה  BA) בלימודי יחסים בנל"א והתמחות בתרבות יפאן.(

 

כתבה את הספר (EBOOK) "מסרים מילדי המחר" על מנת לשמור על החיבור היקר שבין אימהות ותינוקות, לטפח משפחות חדשות מתחילת הדרך. ניתן לקבל ספר זה במתנה בכתובת:

 http://www.holada.co.il/docs/7messages_ebook.html


"אני מאמינה כי דווקא השינויים הקטנים הם שיכולים להביא ליצירת רווחה, בריאות וחוסן בתחילת החיים.

השינויים הקטנים בזמן שמגדלים אנשים קטנים הם גדולים"

 


אירית דותן, מיילדת ומנחה קורסי הכנה ללידה אחות מוסמכת ומיילדת בבית חולים גליל מערבי, נהריה, בעלת רשיון להעברת קורסי הכנה ללידה. בעלת תואר ראשון במדעי הבריאות (ותואר נוסף במוסיקולוגיה והיסטוריה). אירית היא אם לארבע בנות בוגרות . לאחר גידול 4 הבנות ולווי של נשים רבות בתהליך ההריון, הלידה ותחילת האימהות אירית עוסקת בחמש השנים האחרונות ביצירה והנחייה של התכנים הייחודיים ל"פעמי לידה", סופי השבוע של קורס ההכנה ללידה. 

 "אני מאמינה כי יצירת הסטייט אוף מיינד הנכון ללידה, שניתן להתכוונן אליו בתהליך הכנה ללידה, הוא מרכזי בהפיכת הלידה לחוויה מחזקת.  בנוסף, ההכנה יכולה לעזור לבני הזוג להבין את מהות התהליך שהם עומדים לעבור ולקחת עליו אחריות".

 

  

איימי שפירא - פיזיותרפיסטית, מדריכת הכנה ללידה והנקה

איימי שפירא, ילידת 1974, נשואה ואם לשלושה.  פיזיותרפיסטית מוסמכת, בעלת תואר שני לא-קליני בפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית. מדריכת הכנה ללידה והנקה מנוסה ומרצה לנשות מקצוע בתחום ההריון והלידה.

"אני כאן בשבילכם המעוניינים להתכונן ללידה, להנקה, ולתקופת ההורות הראשונית"


 

מנחות נוספות:

עירית רוזנברג - חוקרת ומנחת קבוצות בתחומים של התפתחות אישית ורוחנית -מנחה מפגשים לנשים ב"פמיננזה" - ארגון נשים בינלאומי העוסק בהתפתחות אישית בדרך נשית. בעבר, כמורה לחינוך מיוחד, פתחה כלים ותפישות המסייעים לילדים בעלי לקויות למידה. בעלת תואר B.A. בחקלאות ובחינוך מיוחד. במעטפת ההולדה אירית מנחה מפגשים סביב הבנת מגדרים ומפגשי נשים במיוחד, חלק מקורס ההריון, "נושאות חיים"

   
   

קרן קלעי, מתמחה בגיל הרך ומנחת מפגשי השנה הראשונה לחיים "נולדו הורים"
קרן קלעי גיל 39 , רעייה ואם לשני ילדים. בעלת נסיון גננת 13 שנים. עבדה בגן במושב שדה ורבורג, ניהלה משפחתון למשך שנתיים בהוד השרון ומשנת 2000 גננת "בתבנית החינוך המוזהב", במעלה צביה. אני מאמינה בצורך של ילדים והורים בחינוך שהוא מעודכן ונכון לזמנים אלה. מעבודתי וניסיוני בתבנית החינוך המוזהב קיבלתי את אבני הדרך המוזהבות לחינוך שהוא מחד מכוון לדרישות הזמן הזה ומאידך מחובר לאנושיות ולתמיכה בחיים צעירים כבני אדם ייחודיים. אבני הדרך המוזהבות כוללות את  הידע אודות המאפיינים הפסיכולוגיים של הגיל וכלים חינוכיים לשנים הראשונות לחיים. מביאה עמי ניסיון עשיר לאפשר תנאים אלה. במסגרת מעטפת ההולדה קרן מנחה עמיתה בסופי השבוע של "נולדו הורים."

"בתוך הגוף הקטן מלא מרץ וההתלהבות של כל אחד מהילדים יש חיים ייחודיים ומופלאים שרוצים לפרוץ קדימה ולחוות עולם... תפקידנו כבוגרים הוא לייצר את התנאים המתאימים בהם הדבר יתאפשר- ואת הילדים לאהוב, לאהוב, לאהוב.. "

 

 

 

 

מעיין בן אריה, מנחת סדנאות וקורסים בתחום "הסיפורים המרפאים" והקלפים הטיפוליים - מעיין היא כירולוגית הוליסטית, יועצת, מטפלת ומעבירה סדנאות בנושא השבט הנשי, הדמויות הנשיות השונות בתוכנו, "אשה יולדת אשה נולדת" ועוד. במעטפת ההולדה מעיין מנחה חלק ממפגשי "נושאות חיים."

"אני מאמינה בכוחם המרפא של סיפורים. את הכוח הזה אני פוגשת כל יום בעבודתי עם אנשים ובחיי האישיים. שפת הסיפורים היא השפה של הנפש, שפה שאין טבעית ממנה לנשים הנמצאות בתהליך של הריון ולידה. החיבור בין השניים הוא מיידי ומעורר השראה."      כתובת האתר של מעיין היא :  www.healingstory.net

תוכלו לקרא עוד על האני מאמין שלנו בקישור : מסרים מתחילת החיים

 

      

"..הגענו לתחום מתוך אהבה רבת שנים

השתאות ופליאה בלווי ההריון הלידה, וההורות המוקדמת.

"אנו מאמינות שיש לכם יכולת לבחור הרבה מעבר למה שחשבתם.

פוטנציאל יקר של אפשרויות אנושיות מקודד בהתחלת החיים

והחלום שלנו: לאפשר הרבה התחלות טובות ובריאות לתינוקות"

אנו מאמינות  שמודעות הורית יכולה לעשות הבדל עצום עבור תינוק והוריו

לכן,

הכנה להריון, לידה והורות הם ההשקעה הטובה ביותר 

בתחילת הדרך"